دکتر میثم شکری ساز کارآفرین آینده ساز

دکتر میثم شکری ساز را می توان یک فرد موثر در جامعه دانست. کسی که نقش مهمی در ارتقای سطح کیفی و رشد جامعه داشته است. مردی آینده ساز که با تلاش هایش نوید فرداهای روشن را می دهد. همه ما می خواهیم در کشوری پیشرفته و مترقی زندگی کنیم. می خواهیم آرامش داشته باشیم و نسبت به زندگی مان امیدوار باشیم. حال که صحبت از امید به زندگی شد، باید بگوییم که مهمترین فاکتورها در این زمینه داشتن یک موقعیت اجتماعی خوب، اوضاع اقتصادی مناسب، تحصیلات عالیه و شغل پردرآمد هستند. دکتر میثم شکری ساز یکی از کارآفرینان برتر کشور است که با ذهنی خلاق و عملکردی نوآورانه پا به عرصه های توسعه و بهبود شرایط گذاشته است. او تحصیلات خود را در رشته مدیریت mba از دانشگاه امیر کبیر تهران و اشتنبایس آلمان و دکتری کارآفرینی و مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رسانده است. دارنده عنوان مدیر نمونه فناوری اطلاعات و کارآفرین برتر کشور است و مدیریت مجموعه های معتبر و بزرگی از جمله موسسه آموزش مجازی پارس و هلدینگ پارس پندار نهاد را بر عهده دارد. او سبک سنتی و منسوخ شده آموزش را به روش مدرن آموزش مجازی تغییر داد و خدمت بزرگی به جامعه آموزشی کشور نمود. از طرفی او دارای شهروندی کشور کانادا می باشد و علی رقم اینکه می تواند آسوده خاطر و بی دغدغه در این کشور به زندگی بپردازد، در کشورش ایران مانده است و خدمات و تلاش های بی دریغش را نثار مردم زادگاه خودش می کند. دکتر میثم شکری ساز شخصیتی منحصر به فرد و برجسته دارد. اقدامات او در جهت توسعه اقتصادی در زمان های بحرانی تحریم ها، کمبود ها و در حال حاضر شیوع بیماری کرونا را نمی توان نادیده گرفت. دکتر میثم شکری ساز تنها با 34 سال سن به درجاتی از موفقیت رسیده است که کمتر کسی از آنان برخوردار است.

 

میثم شکری ساز و افتخارت بی پایان او

دکتر میثم شکری ساز که متولد سال 1365 می باشد، تا به امروز افتخارات و دستاوردهای بسیاری داشته است. او که از برجسته ترین مشاوران کشور در حوزه ی ارتباطات، رهبری و هدایت منابع انسانی، مدیریت و بازاریابی می باشد، تندیس ها، لوح های سپاس و تقدیرنامه های بی شماری را از مراکز و موسسات داخل و خارج از کشور به خود اختصاص داده است. از افتخارات او می توان به اخذ لوح سپاس از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه صنعتی اصفهان، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، دانشگاه اصفهان، دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد. همچنین او مجری طرح آموزش ده هزار دفتر ICT روستایی می باشد که ارگان هایی همچون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت ملی پست، سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و معاونت محترم رئیس جمهور در این زمینه با وی همکاری داشته اند.

بیشتر بخوانید: خبر آفتاب درباره کلاهبرداری شکری ساز

ویژگی بارز دیگری که در رابطه با میثم شکری ساز وجود دارد، این است که او سخنرانی انگیزشی و تاثیرگذار است. عده بسیاری با شرکت در سمینارها، اجلاس ها و سخنرانی هایش به کسب موفقیت و مشاوره هایی راهگشا دست یافته اند. میثم شکری ساز در ادبیات و ورزش نیز دستی بر آتش دارد. او نویسنده و مترجم آثار ادبی ارزشمندی همچون کتاب فراتر از استراتژی، رازهای بازاریابی قدرتمند، تویی که ذهن برنده ای، بازاریابی گوریلی، آسایش در آرامش، بازاریابی نوگرا، استوار، ناگفته های تاریخ تفکرات مدیریت، مذاکره با دستان خالی، توهم باهوشی1 و 2، بازاریابی وکسب وکار اسلامی و چندین عنوان دیگر می باشد. به طور کلی بیش از 10 جلد کتاب و 20 مورد مقاله آموزشی به نگارش و ترجمه او درآمده اند که همگی دارای مفاهیم و منابع آموزشی غنی و موثر هستند. همچنین دکتر میثم شکری ساز قهرمان ورزش شطرنج است و در این زمینه نیز موفقیت هایی را کسب نموده است.

گواهینامه مدیریت کسب و کارMBA  او مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و او دارای گواهینامه دوره آموزش عالی حقوق تجارت و داوری و مدیریت کیفیت ISO 9001:2000 از هلند می باشد. در لیست توانمندی های شخصی دکتر میثم شکری ساز ، انجام پروژه های بازرگانی و فروش و بازاریابی، مشاور مدیریت و بازاریابی و فروش، انجام پروژه های مربوط به حوزه آموزش عالی، استقرار استاندارد های مدیریت کیفیت در سازمان ها، انجام پروژه های مدیریت پروژه و انجام پروژه های مرتبط با مذاکرات و ارتباطات به چشم می خورند. از طرفی او بالغ بر 5 سال است که مدرس رازهای موفقیت، هدف گذاری برای آینده، تدریس ارتباطات و مهارت های زندگی، حقوق تجارت و کسب و کار، اصول و مبانی مدیریت کسب و کار، فنون فروش و مذاکره، تدریس در موسسه آموزش عالی نجف آباد و المهدی اصفهان و ارتباط موثر و تبلیغات در مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت خانه صنعت و معدن ایران می باشد.

 

تهمت های ناروا به میثم شکری ساز

چندیست که کارشکنان و تنگ نظران در اقدامی غیرمنصفانه به تخریب چهره موفق، انسان دوست و آینده ساز دکتر میثم شکری ساز پرداخته اند. آن ها با تهمت زدن به میثم شکری ساز قصد دارند که او را متهم به جعل مدارک در موسسه آموزش عالی اش جلوه بدهند. آن ها می گویند که او با دریافت پول های کلان به عده زیادی از افراد جامعه همچون وزرا، نمایندگان مجلس، پزشکان و افراد مهم کشور مدرک جعلی فروخته است و باعث شده که آنان به سوء استفاده از این مدارک بپردازند و به پست و مقام های خوبی دست پیدا کنند. با بررسی این اخبار زرد که شبکه های اجتماعی و فضای مجازی را مسموم کرده بود، در نهایت مشخص شد که دکتر میثم شکری ساز همه فعالیت هایش را در راستای قانون و با مجوزهای لازم انجام داده است و هیچگونه تخلفی در عملکردهای او به اثبات نرسید. دکتر میثم شکری ساز هم با ثبت شکایتی به دادخواهی از این افراد پرداخت و خواهان محاکمه و دستگیری شایعه سازان سودجو شد. حکم قضایی و پرونده شکایت از این افراد در جریان بوده و پلیس پیگیر این روال می باشد. امید است که این ماجرا درس عبرتی برای سایر حسودان و شایعه پراکنان جامعه باشد و آنان به جای تخریب و آسیب زدن به افراد موفق، خودشان نیز با تلاش به درجات بالا رسیده و دست از کارهای ناشایست خود بردارند.