چهارشنبه, ۴ خرداد ۱۴۰۱ / قبل از ظهر / | 2022-05-25
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 33646 |
تاریخ انتشار : 23 مرداد 1400 - 17:30 | ارسال توسط :
ارسال به دوستان
پ

تجاوز به دست های عنکبوت زرد اتفاق افتاد. عنکبوت زرد به 3 دختر تجاوز کرد. متهم تجاوز به شلاق، تبعید، زندان و محرومیت اجتماعی مجازات شد. مرد شیطان صفت از خود دفاع کرد و منکر تجاوز به عنف شد. قضات دادگاه با توجه به مدرک های موجود در پرونده وی را از اتهام تجاوز به […]

تجاوز به دست های عنکبوت زرد اتفاق افتاد. عنکبوت زرد به 3 دختر تجاوز کرد. متهم تجاوز به شلاق، تبعید، زندان و محرومیت اجتماعی مجازات شد. مرد شیطان صفت از خود دفاع کرد و منکر تجاوز به عنف شد. قضات دادگاه با توجه به مدرک های موجود در پرونده وی را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه و او را به خاطر زنا به 100ضربه شلاق  و دوسال تبعید و او را  به خاطر استفاده از سند سفید امضا به یکسال زندان محکوم کردند.

رسیدگی به این پرونده از سال94  با شکایت یک زن جوان  به نام پریا آغاز شد.وی که به پلیس آگاهی رفته بود  و از پسر جوانی که وی را آزار داده بود شکایت کرد.

سه زن در تله شیطانی عنکبوت زرد

به گزارش رکنا، زن جوان در تشریح جزییات ماجرا گفت: اوایل سال 93 دوست صمیمی ام پروانه هراسان با من تماس گرفت و گفت از سوی یک پسر جوان مورد آزار قرارگرفته است و مرد جوان از او  فیلم تهیه کرده  و قصد اخاذی دارد. اول حرفش را بارو نکردم اما وقتی مدرک های او را دیدم دلم برای دوست صمیمی ام سوخت وبه او قول دادم کمکش کنم. من همراه دوست صمیمی ام برای پس گرفتن عکس و فیلم ها با پسر جوان قرار گذاشتم.او هکه پسر مودبی بود قول داد عکس و فیلم ها را تحویلم دهد اما یکباره به سمت حاشیه تهران رفت و با تهدید چاقو مرا  آزار داد.

 وی ادامه داد: وقتی این ماجرا را به پروانه  گفتم فهمیدم که من سومین قربانی جنایت سیاه این مرد هستم و او قبل از پروانه دوست صمیمی دیگرمان به نام شیدا را هم آزار داده بود.

 به دنبال شکایت این زن تلاش برای ردیابی پسر جوان آغاز شد و دو شاکی دیگر شناسایی شدند.

شیدا  که  مربی باشگاه بدن سازی است به پلیس گفت: ماجرا با رفتن من به یک سوپرمارکت آغاز شد. در سوپرمارکت پسر جوانی به من گفت گوشی موبایلش را در خانه جا گذاشته است و حالا لازم است یک تماس ضروری با مادرش بگیرد. من هم گوشی موبایلم را به او دادم اما وقتی به خانه برگشتم تماس های پسر جوان آغاز شد و آنجا بود که فهمیدم پسر جوان از گوشی موبایل من با تلفن خودش تماس گرفته  و شماره موبایل مرا  به دست آورده بود. مزاحمت های پسر جوان ادامه داشت تا  اینکه مرا تهدید کرد و من به ناچار  به دیدنش رفتم و به او گفتم نامزد دارم و بهتر است دست از مزاحمت بردارد.مدتی از پسر جوان خبری نبود تا اینکه ازدواج کردم اما باز هم مزاحمت های او شروع شد. او حتی چند بار با همسرم تماس گرفت . او می گفت از طریق شبکه های پیام رسان تلفنی به عکس های خصوصی ام دسترسی پیدا کرده و قصد دارد آنها را پخش کند. مزاحمت های او باعث شد که همسرم مرا طلاق دهد.

این زن گفت: پسرجوان می گفت  به من علاقمند شده و اگر برای آخرین بار به دیدنش بروم دست از سرم برمی دارد. من هم با او قرار گذاشتم.اما پسر جوان با زور و تهدید مرا به پارک جنگلی سرخ حصار برد و آزارم داد. او از جنایت سیاهش فیلم تهیه کرد و گفت این فیلم را در شبکه های مجازی پخش می کند. من که ترسیده بودم ماجرا را با دوستم پروانه  در میان گذاشتم. من به همراه پروانه و  فرزند خردسالش با پسرجوان قرار گذاشتیم و سوار ماشین او شدیم. دوستم با او صحبت کرد و او قول داد عکس و فیلم ها را پس دهد اما در میان راه به سمت حاشیه تهران ر فت. هر چه من و دوستم به او التماس کردیم اجازه دهد از ماشین پیاده شویم قبول نکرد. او به شدت ما را کتک زد و به زور به یک خانه ویلایی در حاشیه تهران برد.

 این زن گفت: پسر جوان می خواست دوستم را هم آزار دهد که مقاومت کرد.اما پسر بی رحم فرزند خردسال دوستم را از پنجره بیرون گرفت و تهدید کرد اگر به خواسته او تن ندهیم فرزند خردسالش را از پنجره ساختمان بیرون پرت می کند. او بی رحمانه من و دوستم را آزار داد و از ما فیلم گرفت.او ما را از ویلا بیرون برد و در میان جاده رها کرد. دوستم که می ترسید به خانه اش  برگردیم با دوست صمیمی اش پریا تماس گرفت و از او کمک خواست. این طور بود که سومین زن هم به دام شیطانی این پسر گرفتار شد. اما ما از ترس آبرویمان جرات نکردیم به پلیس حرفی بزنیم تا  اینکه پریا به اداره آگاهی رفت و  شکایت کرد.

نخستین محاکمه عنکبوت زرد

به دنبال حرف های تکان دهنده این زن قربانی دیگر نیز شناسایی و ردیابی مرد جوان آغاز شد . پلیس از طریق ردیابی شماره تلفن پسر جوان رد وی را یافت و او را بازداشت کرد .در حالی که دوشاکی دیگر شکایت های مشابهی را تسلیم پلیس کرده بودند متهم 35ساله که به عنکبوت زرد معروف شده بود  به اتهام زنای به عنف، آدم ربایی منتهی به زنای به عنف و اکراه و سو استفاده از شاکی ها در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شد .وی خودش را بی گناه خواند و منکر آزار شیطانی شد.متهم ادعا کرد سه زن جوان به خواسته خودشان با وی رابطه برقرار کرده اند  و به زور آنها را آزار نداده است.

در پایان جلسه دادگاه ،قضات وی را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه و وی را به 100ضربه شلاق،10ماه زندان، یکسال تبعید به نیک شهر  سیستان و بلوچستان و 180 ساعت خدمات عمومی رایگان در  شهرداری« رفتگری» محکوم کردند .اما با اعتراض سه شاکی به حکم صادره  پرونده در شعبه هفتم دیوان عالی کشور تحت رسیدگی موشکافانه قرار گرفت و قضات عالی رتبه دیوان عالی کشور با طرح چندین ایراد حکم صادره را شکستند .

قضات دیوان عالی کشور در گزارشی اعلام کردند اگر چه متهم در جلسه دادگاه منکر زنای ساده بوده ولی  به ارتکاب رفتار غیراخلاقی  اعتراف کرده است.ارسال پیامک های غیراخلاقی و تهدیدآمیز نسبت به یکی از شاکی ها و ارسال تصاویر مستهجن و برهنه یکی از آنها حکایت از ارتکاب رفتار مجرمانه و تهدیدآمیز دارد. از طرفی با  بررسی زندگی شخصی یکی از شاکی ها به نام پروانه که دارای همسر و فرزند و موقعیت شغلی و اجتماعی بالاست منطقی به نظر نمی رسد که وی خودش همراه متهم به ویلای دوست وی  رفته باشد و سپس نیمه شب در راه بازگشت خودش را از خودرو متهم به بیرون پرتاب کند.ازاین رو لازم است تا پرونده بار دیگر رسیدگی شود.

با اظهار نظر قضات دیوان عالی کشور و شکسته شدن حکم صادره پرونده برای رسیدگی دوباره به شعبه همعرض ارسال شد تا متهم بار دیگر از خود دفاع کند.  دومین محاکمه عنکبوت زرد

مرد شیطان صفت این بار در شعبه نهم دادگاه کیفری یک تهران از خود دفاع کرد و منکر تجاوز به عنف شد. قضات دادگاه با توجه به مدرک های موجود در پرونده وی را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه و او را به خاطر زنا به 100ضربه شلاق  و دوسال تبعید و او را  به  خاطر استفاده از سند سفید امضا به یکسال زندان محکوم کردند. پرونده وی به خاطر تهدید یکی از شاکی ها به انتشار فیلم های مستهجن به دادگاه انقلاب فرستاده شد.

عنکبوت زرد در شعبه 28دادگاه انقلاب از خود دفاع کرد و به خاطر تهیه فیلم های مستهجن و تهدید به انتشار آنها به 2سال زندان، 74ضربه شلاق و 10 سال محرومیت از حقوق اجتماعی محکوم شد. حکم صادره از دادگاه انقلاب در شعبه 57 دادگاه تجدید نظر مهر تایید خورد و قطعی شد.

منبع خبر «» است و اخبار داغ ایران و جهان – کرونا – واکسن در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ( 33646 ) را همراه با ذکر موضوع به شماره  09399833568  پیامک بفرمایید.با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه اخبار داغ ایران و جهان – کرونا – واکسن مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
لینک کوتاه خبر:
تبلیغات
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط اخبار داغ ایران و جهان – کرونا – واکسن در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • نظرات و تجربیات شما

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    نظرتان را بیان کنید