جمعه, ۷ بهمن ۱۴۰۱ / بعد از ظهر / | 2023-01-27
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 275021 |
تاریخ انتشار : 08 شهریور 1400 - 11:50 | ارسال توسط :
0
9
ارسال به دوستان
پ

شرکت تولیدی صد صنعت به عنوان اولین و تنها تولید کننده استاندارد انواع دستگاه های سنگبری در کشور، تلاش فراوان در جهت ایجاد فرهنگ استفاده ز دستگاه های سنگبری، در میان کاربران و مشتریان این صنعت، کرده است.

در ابتدا، قبل از تولید ماشین آلات سنگبری، برش سنگ ها در اندازه و ابعاد مورد نظر، کاملا به صورت دستی پیش می رفت.

پیشبرد ابن کار به صورت دستی هنری بسیار با ارزش می باشد که نیرو و زمان قابل توجهی را به خود اختصاص می دهد.

در گذشته با توجه به ساختمان سازی ها و مکان های تفریحی محدود مانند مراکز خرید، نماکاری های ساده ساختمان، رواج نداشتن استفاده از سنگ در مکان های مختلف خانه و یا استفاده به صورت تزئینی، سنگبری ها به صورت دستی به انجام می رسیده.

چرا که حجم نیازهای موجود در بازار، با استفاده از نیروی انسانی و پیشبرد برشکاری ها به صورت دستی، پاسخ داده می شد.

به مرور زمان، با افزایش صنعت ساختمان سازی، نماکاری و استفاده از سنگ برای ایجاد فضایی مردن در منازل، نیاز به دستگاه های سنگبری، برای صرفه جویی در زمان و نیروز انسانی، بیشتر شد.

قیمت دستگاه های برش سنگ موجود در کنار اطمینان نداشتن مشتریان، اطمینان خاطر لازم را برای خرید ماشین آلات سنگبری در کاربران ایجاد نمی کرد.

شرکت تولیدی صد صنعت به عنوان اولین و تنها تولید کننده استاندارد انواع دستگاه های سنگبری در کشور، تلاش فراوان در جهت ایجاد فرهنگ استفاده ز دستگاه های سنگبری، در میان کاربران و مشتریان این صنعت، کرده است.

این شرکت در ابتدا فعالیت خود را با قالب سازی و قطعه ساری آغاز کرد و در ادامه در ابتدای دهه هشتاد (1385) فعالیت رسمی شرکت را در زمینه تولید انواع ماشین آلات سنگبری آغاز کرد.

لازم به ذکر است، صادرات دستگاه های سنگبری صد صنعت به کشورهای مختلف، گواهینامه ها و استانداردهای دریافت شده توسط این شرکت و 40 سال سابقه کاری درخشان در این زمینه، از عواملی می باشند که اسم صد صنعت را برندی با اعتبار در زمینه تولید ماشیت آلات سنگبری تبدیل کرده اند.

از نکات بارز شرکت تولیدی صد صنعت نسبت به سایر شرکت های تولید کننده داخلی، تولید قطعات مورد نیاز در ساخت دستگاه ها توسط شرکت های زیر مجموعه می باشد.

این امر از نقاط قوت اصلی صد صنعت با سایر تولید کننده ها می باشد که باعث غلبه شرکت صد صنعت بر بازار موجود نیز شده است.

چرا که تولید تمامی قطعات دستگاه ها تحت پوشش خود شرکت، کنترل کیفیت محصولات را برای شرکت امکان پذیر کرده است و قابلیت ارائه خدمات پس از فروش جامع و کاملی را برای مشتریان، فراهم کرده است.

شرکت تولیدی صد صنعت انواع دستگاه های سنگبری را تولید و وارد بازار کرده است که دستگاه های سنگبری قابل حمل و دستگاه های برش سنگ کارگاهی از اصلی ترین تولیدات صد صنعت محسوب می شوند.

این شرکت، بسیاری از دستگاه های ساخته شده را طبق درخواست مشتریان و نیازهای موجود در بازار، طراحی و تولید کرده است.

دستگاه های سنگبری قابل حمل صد صنعت از پرفروش ترین دستگاه های تولید شده توسط شرکت صد صنعت محسوب می شوند.

دستگاه سنگبری پرتابل و یا دستگاه سنگبری سیار، از جمله اسامی دیگری هستند که برای معرفی این دستگاه ها در بازار مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه های سنگبری قابل حمل صد صنعت با توجه به طراحی و عملکردی که برای آنها در نظر گرفته شده است، در حالت پیش فرض دارای موتورهای تکفاز می باشند.

اما شرکت در جهت رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان، امکان سفارشی سازی دستگاه ها را فراهم کرده است.

مشتریان می توانند در صورت تمایل موتور دستگاه را از تکفاز به سه فاز ارتقا دهند.

قابلیت سفارشی سازی دستگاه ها از پارامترهای بسیار ارزشمندی است که جلب مشتری فراوانی برای شرکت به همراه داشته است.

تولید تمامی قطعات دستگاه ها توسط شرکت صد صنعت، دست شرکت را در ارائه خدمات گسترده ای نظیر سفارشی سازی دستگاه ها، باز گذاشته است.

شرکت تولیدی صد صنعت، سعی بر این داشته است تا با در نظر گرفتن نظرات مشتریان به عنوان نکته ای بسیار قابل توجه و بررسی درخواست های آنها در ارتباط با ساخت دستگاهی جدید، با کمک داشتن کادر مجرب در طراحی و ساخت دستگاه های درخواست شده و توجه به اشغال نکردن طولانی مدت خط تولید، اقدام به ساخت دستگاه ها خواهد کرد.

با توجه به نکته بالا، تیغه های نصب شده در دستگاه های سنگبری سیار صد صنعت 250 – 350 میلی متر می باشند که در صورت تمایل مشتریان می توانند تیغه دستگاه را به 400 میلی متر نیز، ارتقا دهند.

حرکت کلگی نیز در دستگاه های سنگبری پرتابل، به صورت دستی و به کمک اپراتور سنگکار پیش خواهد رفت اما برای بهبود و راحتی پیشبرد کار برای کاربران، امکان نصب گیربکس نیمه اتوماتیک نیز، در دستگاه ها فراهم شده است.

از نکات مشترک دستگاه های سنگبری قابل حمل، قابلیت جا به جایی و انتقال دستگاه به مکان مورد نظر و یا مکان اجرای پروژه، می باشد.

پایه های جداشونده در دستگاه های سیار و دستگیره های قرار داده شده در دستگاه، از جمله پارامترهایی می باشند که امکان جا به جایی دستگاه را برای کاربران راحت تر کرده اند.

میز کار قرار داده شده در دستگاه های پرتابل نیز، پهنای عرض بیشتری در زمان انجام عملیات برشکاری، در دستگاه ایجاد خواهد کرد. جلوگیری از تکان خورد قطعه در زمان برش و کاهش ارتعاشات آن نیز، از جمله نکاتی می باشند که با قرارگیری میز کار در دستگاه، قابل کنترل هستند.

انواع دستگاه های سنگبری پرتابل صد صنعت

 • دستگاه سنگبری قابل حمل لینرگاید
 • دستگاه سنگبری قابل حمل کروم استیل
 • دستگاه سنگبری قابل حمل پروفیلی
 • دستگاه سنگبری قابل حمل کاربری خاص

دستگاه های نام برده شده در بالا از دستگاه های پرتابل تولید شده توسط شرکت صد صنعت می باشند که دارای متریالی یکسان در ساخت و دارای عملکردهایی متفاوت می باشند.

دستگاه سنگبری لینرگاید صد صنعت

دستگاه های سنگبری پرتابل لینرگاید صد صنعت، از جمله دستگاه هایی می باشند که طبق درخواست مشتریان، برای داشتن دقتی بالاتر و امکاناتی بیشتر، به تولید رسیده اند.

در این دستگاه ها، دو ریل لینر قرار داده شده است که کلگی دستگاه روی آنها واقع شده و حرکت آن به صورت دستی پیش خواهد رفت.

دستگاه سنگبری لینرگاید سری امگا OL، دستگاه سنگبری لینرگاید سری صد صنعت SL، دستگاه سنگبری لینرگاید سری کاوش KL و دستگاه سنگبری لینرگاید سفارشی، از جمله دستگاه های لینرگاید صد صنعت می باشند.

دستگاه سنگبری پرتابل کروم استیل، دارای تنوع و ابعاد گسترده ای می باشند.

دقت این سری از دستگاه ها، نسبت به سایر دستگاه های صد صنعت، پایین تر می باشد و برای پیشبرد کارهایی ضعیف تر، مناسب می باشند.

کلگی در دستگاه های کروم استیل بر روی شافت های کروم استیل قرار گرفته است و هدایت و حرکت آن به وسیله گیربکس نیمه اتوماتیک، صورت می گیرد.

انواع دستگاه های سنگبری کروم استیل شامل دستگاه های زیر می باشند.

 • دستگاه سنگبری کروم استیل مدل کاوش ۶۵ صد صنعت
 • دستگاه سنگبری کروم استیل مدل کاوش 8۵ صد صنعت
 • دستگاه سنگبری کروم استیل مدل کاوش 100 صد صنعت
 • دستگاه سنگبری کروم استیل مدل کاوش 12۵ صد صنعت
 • دستگاه سنگبری کروم استیل مدل کاوش 150 صد صنعت
 • دستگاه سنگبری کروم استیل مدل کاوش 180 صد صنعت

قیمت دستگاه های سری کاوش نیز، مناسب تر از دستگاه های دیگر می باشد.

دستگاه سنگبری قابل حمل پروفیلی، از لحاظ عملکرد و ساختار، بسیار شبیه به دستگاه های نام برده شده در بالا می باشند فقط اختلاف این سری از دستگاه ها در نحوه حرکت کلگی می باشد که بر روی پروفیل ها، به انجام می رسد.

به طور کلی، دستگاه های سنگبری سیار صد صنعت، دارای طول برش مفید بین ۶۵ سانتیمتر تا ۲۶۰ سانتیمتر می باشند.

در صورتی که کاربران طول برش بیشتر از 3 متر مد نظرشان می باشد، دستگاه های سنگبری کارخانه، مناسب کار آنها می باشد.

گارانتی در نظر گرفته شده برای دستگاه های پرتابل با توجه به عملکرد آنها، بین 6 ماه تا یک سال می باشد و خدمات پس از فروش کامل و جامعی نیز، در کنار گارانتی، برای رضایتمندی بیشتر مشتریان، در نظر گرفته شده است.

منبع خبر «» است و اخبار داغ ایران و جهان – کرونا – واکسن در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ( 275021 ) را همراه با ذکر موضوع به شماره  09399833568  پیامک بفرمایید.با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه اخبار داغ ایران و جهان – کرونا – واکسن مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
  برچسب ها:
لینک کوتاه خبر:
تبلیغات
×
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط اخبار داغ ایران و جهان – کرونا – واکسن در وب سایت منتشر خواهد شد
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
 • نظرات و تجربیات شما

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نظرتان را بیان کنید