دوشنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۱ / بعد از ظهر / | 2022-12-05
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 586296 |
تاریخ انتشار : 10 بهمن 1400 - 10:22 | ارسال توسط :
0
7
ارسال به دوستان
پ

اکثر دانشجویان انگلیسی هنگام مطالعه زبان انگلیسی بر مهارت های شنیداری و گفتاری انگلیسی تمرکز می کنند. اعتقاد بر این است که اینها مهمترین مهارتهایی هستند که به آنها اجازه می دهد از زبان انگلیسی در دنیای واقعی استفاده کنند. که تا حدی درست است. با این حال، همانطور که رفتن به باشگاه برای تقویت […]

اکثر دانشجویان انگلیسی هنگام مطالعه زبان انگلیسی بر مهارت های شنیداری و گفتاری انگلیسی تمرکز می کنند. اعتقاد بر این است که اینها مهمترین مهارتهایی هستند که به آنها اجازه می دهد از زبان انگلیسی در دنیای واقعی استفاده کنند. که تا حدی درست است. با این حال، همانطور که رفتن به باشگاه برای تقویت یک یا دو گروه عضلانی و نادیده گرفتن گروه های دیگر منطقی نیست، تقویت چند مهارت زبانی و نه همه آنها نیز منطقی نیست. قدرتی که در یک زمینه به دست می آورید، برای سایر زمینه ها نیز مفید خواهد بود. هر مهارت انگلیسی باید به تنهایی تمرین شود، اما به تنهایی وجود ندارد. تفاوت آیلتس و تافل

زبان آموزانی که انگلیسی را برای اهداف آکادمیک، انگلیسی تجاری یا برای شرکت در آزمون انگلیسی مطالعه نمی کنند، معمولاً مهارت های نوشتاری را نادیده می گیرند. اگر هدف اصلی شما این باشد که بتوانید از زبان انگلیسی در زندگی روزمره استفاده کنید، بهبود مهارت های نوشتاری ممکن است اتلاف وقت به نظر برسد. با این حال، بهبود مهارت های نوشتاری انگلیسی شما به طور قابل توجهی مهارت های دیگر انگلیسی شما را نیز بهبود می بخشد.

چرا مهم است که مهارت های نوشتاری انگلیسی و نحوه تمرین را بهبود بخشید؟

نوشتن ممکن است یک کار خسته کننده به نظر برسد زیرا به تمرین زیاد و درک خوب املا، دستور زبان و علائم نگارشی نیاز دارد. اما مزایای بهبود مهارت های نوشتاری انگلیسی فراتر از نوشتن است و همچنین به شما کمک می کند تا مهارت های مکالمه انگلیسی خود را بهبود بخشید.

صحبت کردن و نوشتن مهارت های سازنده هستند. این بدان معناست که آنها از فرد می خواهند که در هنگام خواندن و گوش دادن به تولید زبان بر خلاف درک زبان بپردازد. شخصی که می نویسد یا صحبت می کند باید زبان را به روشی منطقی تولید کند. اگر بلد باشید به طور واضح و مختصر بنویسید، در هنگام صحبت کردن به زبان انگلیسی بهتر می توانید بیان کنید. این دو مهارت ارتباط نزدیکی با هم دارند و بهبود یکی به طور خودکار دیگری را بهبود می بخشد.

در مقایسه با اسپیکینگ، مزیت افزوده نوشتن این است که فرصتی برای مرور، بازنگری و اصلاح اشتباهات خود وجود دارد. نوشتن لحظه‌ای را برای تأمل در اشتباهاتی که مرتکب می‌شویم و چرایی آن‌ها را ارائه می‌کند – که ابزارهای لازم برای درک ضعف‌های یک زبان را به ما می‌دهد. زبان آموزان باید بتوانند نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنند. دانستن اینکه کجا باید پیشرفت کنیم به ما این قدرت را می دهد که شروع به بهبود کنیم. اگر نمی‌دانیم از کجا شروع می‌کنیم، اگر نمی‌توانیم مقصدمان را تعیین کنیم. کپشن انگلیسی

نقطه گذاری نیز مهارت مهمی است که باید به آن مسلط شد، زیرا ما گفتار خود را به همان روشی که نوشتار خود را علامت گذاری می کنیم، علامت گذاری می کنیم. این ضروری است که بدانیم کجا باید مکث کنیم و کجا صحبت را متوقف کنیم تا گفتارمان برای شنونده جذاب و جذاب بماند. اگر بی وقفه ادامه دهیم، علاقه هر کسی که به حرف ما گوش می دهد از دست می دهیم. اگر به طور موثر مکث کنیم، نتیجه معکوس خواهیم داشت. ما شنونده را به سمت خود جذب می کنیم و او را به شنیدن بیشتر چیزهایی که باید بگوییم علاقه مند می کنیم. این هم برای سخنرانی های عمومی و هم برای مکالمات روزمره صادق است. برای برقراری ارتباط موثر به زبان انگلیسی باید تجربه شنونده و خواننده را در نظر بگیریم.

6 نکته برای بهبود مهارت های نوشتاری انگلیسی برای مبتدیان:

پرش مستقیم به نوشتن به زبان انگلیسی می تواند دلهره آور باشد. بیشتر زبان آموزانی که می خواهند مهارت های نوشتاری انگلیسی خود را بهبود بخشند نمی دانند از کجا شروع کنند. اگر شما یکی از این یادگیرندگان هستید، پس ما نکاتی را برای شما در نظر گرفته ایم تا بتوانید توپ را به دست بگیرید. در رساندن قلم به کاغذ دریغ نکنید. هر چه زودتر شروع کنید، زودتر پیشرفت خواهید کرد.

خواندن:

نویسندگان می نویسند و نویسندگان می خوانند. وقتی هدف مشخصی ندارید که برای رسیدن به آن تلاش می کنید، نمی توانید انتظار داشته باشید که یک مهارت را بهبود ببخشید. خواندن شما را قادر می سازد تا درک کنید که چگونه بنویسید و در عین حال شما را در معرض واژگان جدید قرار می دهد.

خواندن مطالب مختلف نیز مهم است. ما به روش های مختلف در زمینه های مختلف می نویسیم. یک پست رسانه اجتماعی به طور قابل توجهی متفاوت از یک وبلاگ یا مقاله روزنامه است. بنابراین مطمئن شوید که خود را در معرض انواع مختلف نوشتار قرار داده اید. رمان ها همچنین منبع خوبی برای گسترش دایره لغات شما و یادگیری در مورد نوشتن خلاق هستند. نوشتن خلاق یک خروجی فوق العاده است و می تواند به شما کمک کند هنگام نوشتن به زبان انگلیسی خلاقیت خود را توسعه دهید.
همانطور که می خوانید، به نحوه ساختار کلی نوشته و ساختار پاراگراف ها توجه کنید. به علائم نگارشی استفاده شده توجه کنید و از خود بپرسید که چرا از آن استفاده می شود. همه این موارد به شما کمک می کند تا مهارت های نوشتاری خود را بهبود ببخشید. هنگام نوشتن متنی پس از خواندن یک متن مدل، مغز شما به طور ناخودآگاه الگوی مشابهی را بازسازی می کند.

گرامر انگلیسی خود را بهبود بخشید

بهبود گرامر انگلیسی به شما کمک می کند بهتر بنویسید. هم در گفتار و هم در نوشتن، زبان آموزان انگلیسی در دام جملات اجرا شده می افتند. جملات اجرا دو بند کامل و مجزا هستند که به دلیل نداشتن نقطه گذاری (در نوشتن) یا مکث (در صحبت کردن) شبیه یک جمله هستند. بزرگترین مشکل جملات اجرا شده این است که زبان آموز بیشتر و بیشتر از جملات اصلی دور می شود و از نکته گرامری اولیه دورتر می شود.

برای جلوگیری از جملات تکراری و کامل کردن دستور زبان انگلیسی خود هنگام نوشتن، جملات خود را کوتاه و شیرین نگه دارید. مهم است که جملات خود را شکسته و تا حد امکان کوتاه نگه دارید تا ایده های واضحی را که با دستور زبان عالی بیان می شوند حفظ کنید.

از یک دیکشنری و یک اصطلاحنامه استفاده کنید:

یک فرهنگ لغت به شما امکان می دهد بهترین کلمات را برای بیان واضح خود جستجو کنید و به شما کمک می کند تا املای کلماتی را که فقط می دانید چگونه بیان کنید را بیاموزید. و یک اصطلاحنامه به شما کمک می کند راه های جدید و جالبی برای گفتن چیزها پیدا کنید. زمانی که زبان متنوع باشد و تکراری نباشد، نوشتن بسیار جذاب تر می شود.

روزنامه نگاری روزانه انجام دهید:

ژورنال نویسی راهی عالی برای وارد کردن تمرین نوشتن به روال روزمره شماست. برای بهبود مهارت های نوشتاری انگلیسی خود نیازی به نوشتن صفحات و صفحات هر روز ندارید. می توانید هر چقدر که می خواهید بنویسید کم یا زیاد. ژورنال نویسی همچنین یک راه عالی برای استفاده از واژگان انگلیسی یا ساختارهای دستور زبانی است که یاد گرفته اید. این به نوبه خود، واژگان و گرامر را تقویت می کند و به بهبود تسلط گفتاری انگلیسی شما کمک می کند.

هنگامی که مطلب جدیدی خواندید، نوشته خود را بسازید که از همان ساختار پیروی می کند. نوشته شما واضح خواهد بود و اگر از ساختار نوشتاری واضح پیروی کنید، ارتباط موثر برقرار خواهید کرد.

با اصول شروع کنید:

نوشتن شما نیازی به پیچیده بودن ندارد. با اصول ساخت جمله شروع کنید. اگر اولین تلاش شما برای نوشتن شامل ساختارهای دستور زبان اولیه و جملات کوتاه باشد، کاملا قابل قبول است. پس از تسلط بر اصول اولیه، باید خود را به استفاده از ساختارهای گرامری پیچیده تر برای تغییر نوشتار و جذاب تر کردن آن سوق دهید. به جملاتی که نوشته‌اید نگاه کنید و راه‌هایی برای تبدیل آن‌ها پیدا کنید تا معنی یکسان اما ساختار متفاوتی داشته باشند.

مثلا:

«پدرم امروز صبح شروع به شستن ماشین کرد و هنوز هم در حال شستن ماشین است» را می توان به «پدرم از امروز صبح در حال شستن ماشین است» تبدیل کرد. معنای این دو جمله یکی است اما ساختار دستور زبان در جمله دوم پیچیده تر است.

 

عقیده ات رو بیان کن:

نوشتن یک راه عالی برای تمرین بیان عقیده شماست – و معمولا وقتی می خواهیم خودمان را بیان کنیم، حرف های زیادی برای گفتن داریم. سعی کنید افکار خود را در مورد رویدادهای اخیر، اخبار جهانی یا هر چیز دیگری که نظر درستی در مورد آن دارید بنویسید. این به شما کمک می کند فاصله بین فکر کردن و نوشتن و در نتیجه فکر کردن و صحبت کردن را کوتاه کنید.

تجزیه و تحلیل ساختارهای نوشتاری:

هنگامی که با اصول اولیه تبدیل قلم به کاغذ ،راحت شدید، برای تجزیه و تحلیل ساختار یک نوشته وقت بگذارید. به نحوه ساختار پاراگراف ها دقت کنید. یک پاراگراف یک ایده اصلی و جزئیات پشتیبان دارد. اگر یک پاراگراف را با ایده های اصلی بیش از حد بارگذاری کنیم، در این صورت خطر تشکیل یک نوشته نامشخص را داریم. ساختارهای نوشتاری باید بهترین دوست شما در هنگام نوشتن باشند. ساختارهای نوشتاری افکار شما را به آسانی قابل درک و خواندن قطعات نوشته ساده می کند.

نوشته خود را ویرایش کنید:

بزرگترین فایده نوشتن این واقعیت است که کلمات دائمی هستند. آن کلمات مانند زمانی که ما صحبت می کنیم ناپدید نمی شوند. نوشته های خود را دوباره بخوانید و با دقت به اشتباهات خود نگاه کنید. بیشتر زبان آموزان انگلیسی می توانند اشتباهات خود را اصلاح کنند. این یک فرصت عالی برای یادگیری نقاط قوت و ضعف شما در نوشتن و صحبت کردن به زبان انگلیسی است.

از کسی بخواهید نوشته شما را بخواند:

البته، شما فقط می توانید نوشته های خود را تا حد خاصی ویرایش کنید. پس از آن، ایده خوبی است که از شخص دیگری بخواهید نوشته شما را بخواند. بهترین گزینه این است که یک انگلیسی زبان مادری در نوشته شما تجدید نظر کند. یک انگلیسی زبان مادری تضمین می کند که شما و دوستانتان اشتباهات یکدیگر را ثابت نکنید. با این حال دوستی که در مقایسه با شما زبان انگلیسی بالاتری دارد خیلی بهتر از هیچی است.

از برنامه ها برای کمک به شما استفاده کنید

اپلیکیشن‌ها، مانند Grammarly، ابزارهای فوق‌العاده‌ای هستند که به شما در بهبود مهارت‌های نوشتاری کمک می‌کنند. و به جای اینکه فقط روی تصحیح کلیک کنید و ادامه دهید، مدتی را صرف درک اینکه چرا اشتباه کردید و چرا اصلاح درست است، بگذرانید. این به بهبود گرامر، املا و مهارت های نوشتاری شما کمک می کند.

منبع خبر «» است و اخبار داغ ایران و جهان – کرونا – واکسن در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ( 586296 ) را همراه با ذکر موضوع به شماره  09399833568  پیامک بفرمایید.با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه اخبار داغ ایران و جهان – کرونا – واکسن مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
لینک کوتاه خبر:
تبلیغات
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط اخبار داغ ایران و جهان – کرونا – واکسن در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • نظرات و تجربیات شما

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرتان را بیان کنید